ДЕ ВАШЕ СЕРЦЕ?
112 Я нахилив моє серце виконувати твої установи повіки й на кожнім кроці.
113 Я ненавиджу двоєдушних, а люблю — закон твій.
114 Ти захист мій і щит мій, на слово твоє я надіюсь.
Псалом 119:112-114, Біблія в перекладі Хоменка
ТЕ КУДИ МИ СХИЛЯЄМО НАШЕ СЕРЦЕ – ГОВОРИТЬ ПРО ТЕ - ЧИМ МИ МОТИВОВАНІ!
СЬОГОДНІ Я ХОЧУ ГОВОРИТИ ПРО ТРИ СТАНИ СЕРЦЯ І ЯК ВАЖЛИВО РОЗУМІТИ ДЕ НАШЕ СЕРЦЕ – ТЕ І БУДЕ ФОРМУВАТИ НАШ РУХ І ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ!!!
ЩОБИ ДОСЯГАТИ НАМ ТРЕБА ПРАВИЛЬНА МОТИВАЦІЯ!
ДАВИД ГОВОРИТЬ:
«Я нахилив моє серце виконувати твої установи повіки й на кожнім кроці».
І ДАЛІ ВІН ГОВОРИТЬ ПРО ТРИ СТАНИ НАШОГО СЕРЦЯ ЯКІ Є ВАЖЛИВИМИ У НАШОМУ ЗАБІГУ 2024!!!
- ДВОЄДУШНІСТЬ.
Давид говорить «я ненавиджу двоєдушність»!
ДВОЄДУШНІСТЬ – це стан коли слова розходяться з діями.
ДВОЄДУШНІСТЬ – це нещирість, обман, бути пристосованцем, дії які мають вигоду враховуючи обставини та ситуації.
8 людина з подвійною душею, непостійна у всіх своїх дорогах.
Якова 1:8, Біблія в перекладі Хоменка
І коли ми подивимось на декілька віршів уверх то ми бачимо що ДЛЯ ДВОЄДУШНОЇ ЛЮДИНИ ЖИТИ ВІРОЮ ДОСИТЬ СКЛАДНО!
ЯКОВ ПИШЕ ЩО ТАКА ЛЮДИНА ЯК ХВИЛЯ МОРСЬКА ТУДА ПРИБИЛО ПОТІМ НА ЗАД! ПРИЧИНА НЕМА ВІРИ! А ЧОМУ НЕМА ВІРИ? НЕМА МУДРОСТІ ВІД БОГА! НЕМА НАРОДЖЕННЯ ВІД ДУХА! НЕМА ЗУСТРІЧІ З БОГОМ!
Дуже часто ми любимо і захоплюємось тим що нас розбиває і робить слабкими і в той самий момент ми ігноруємо те що саме нам потрібно що нас збудовує!
Ми знаємо історію коли Давид оплакував Авесалома свого сина який трагічно загинув під час бунту проти Давида. Біблія говорить що його серце було лукавим і злим. І коли Іоав вірний слуга Давида убив Авесалома Давид сильно оплакував його і під час цієї битви велика кількість солдат які були обмануті Авесаломом загинули просто так. І Іоав говорить Давиду досить такі сильні слова:
«ЯК ТИ МОЖЕШ ОПЛАКУВАТИ ТОГО ХТО ЗРОБИВ ТАК БАГАТО ЗЛА І БОЛІ ТОБІ! А ТИХ ХТО ТЕБЕ ЗАХИЩАЮТЬ ТИ НЕ БАЧЕШ»!!!
НАШ РІК ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ НЕ МОЖЛИВО БІХТИ НАШ ЗАБІГ З ДВОЄДУШНИМ СЕРДЦЕМ!
ЦЕ ЯК ПРИКЛАД ЧІПСІВ!!! Нема нічого поганого в самих чіпсах і в самій кока-колі! ВОНИ СМАЧНІ!
АЛЕ ТЕ ЯК І СКІЛЬКИ МИ ЦЕ СПОЖИВАЄМО ВПЛИВАЄ НА ТЕ ЩО БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ В НАШОМУ ОРГАНІЗМІ!!!
ПРОБЛЕМА НЕ В ЛЮДЯХ! ПРОБЛЕМА В ДІЯХ ЛЮДЕЙ І РЕЗУЛЬТАТІ ЯКИЙ ВОНИ ОТРИМУЮТЬ ВКІНЦІ!!!
У нашому житті завжди є момент, час, можливість, шанс, перевернути сторінку того, що було і дозволити Богу повернути наші помилки, невдачі, в новий початок. Це не просто. Ми самі на це не здатні.
Бог може зліпити з нас тих, ким ми можемо стати, незважаючи на те, що було і що ми пройшли і що залишилося позаду. Бог робить все нове.
Дозвольте Господу прийти у ваше сьогодні! Довіртеся Йому! Завжди є момент перегорнути сторінку минулого і почати з нового!
- ДЕ ВИ ШУКАЄТЕ ЗАХИСТ КОЛИ ВАМ ПОГАНО?
- «Ти захист мій і щит мій…» говорить Давид.
У нашому житті ми зустрічаємо атаки. СИЛЬНІ АТАКИ!
Коли нам погано ми починаємо шукати щось безпечне для нашої душі для нас де нам буде добре де ми можемо сховатися від всіх і просто бути одні.
Коли цариця Ізавель убила пророків Божих пророк Ілья будучи в страсі, подавлений, пригнічений, розбитий утік далеко і ховався у печерах.
(слайд)9 Там він увійшов у печеру й переночував у ній. Аж ось прийшло до нього таке слово Господнє: «Чого ти тут, Ілле?»
10 Відповів: «Я палаю горливістю за Господа, Бога сил, бо сини Ізраїля покинули завіт твій, жертовники твої поруйнували й пророків твоїх вістрями повбивали. Зоставсь я один та вони намагаються й мене звести зо світу.»
11 Господь сказав йому: «Вийди, встань на горі перед Господом.» І ось прийшов Господь. Великий, потужний вітер, що розривав гори й торощив скелі, йшов перед Господом; та не у вітрі Господь! Після вітру стався землетрус, та й не у землетрусі Господь!
12 По землетрусі — вогонь, та не й у вогні Господь! Після вогню — тихесенький, лагідний вітрець.
13 Скоро Ілля його вчув, то затулив обличчя плащем, вийшов і став при вході в печеру. Тоді заговорив до нього голос: «Чого ти тут, Ілле?»
1 Царів 19:9-13, Біблія в перекладі Хоменка
БОГ КАЖЕ «ІЛЬЯ ЧОГО ТИ ТУТ»?
Чого ти тут ховаєшся в печерах? Чому ти зійшов з дистанції?
11 Господь сказав йому: «Вийди, встань на горі перед Господом.» І ось прийшов Господь. Великий, потужний вітер, що розривав гори й торощив скелі, йшов перед Господом; та не у вітрі Господь! Після вітру стався землетрус, та й не у землетрусі Господь!
12 По землетрусі — вогонь, та не й у вогні Господь! Після вогню — тихесенький, лагідний вітрець.
БОГ КАЖЕ НЕ В ПЕЩЕРІ ТВІЙ ЗАХИСТ! А ШУКАЙ МЕНЕ! ПОДІБНО ЯК ЦЕЙ ТИХИЙ ВІТЕР ЯКИЙ НЕСЕ МИР, СПОКІЙ, ВТІХУ!
Коли нам погано, ми шукаємо це місце подібно як пророк Ілія, печеру де нам буде добре, спокійно, але Господь дає зрозуміти куди би ти не втікав від твої труднощів, проблем тільки БОГ Є ТВІЙ ЗАХИСТ!!!
КОЛИ ВАМ ПОГАНО:
-Шукайте Бога в молитві
-Шукайте Бога в слові
-Шукайте наставництва та духовної опіки та підтримки від служителів церкви не все ми можемо подолати самі.
Ви можете змінити своє розташування. Ви можете змінити рід вашої діяльності. Але стара приказка звучить так: «Куди б ти не пішов, ти будеш там, зі всім тим, що є з тобою і в тобі». Ніколи не пізно щось змінити!
- ЖИВІТЬ З НАДІЄЮ!
НАДІЯ - це коли все зламалося і просто вірити важко. Надія не каже вір! Все буде добре! Надія каже – у всьому поганому та жахливому що сьогодні відбувається з тобою, БОГ Є! Він хоче врятувати тебе!
Бог хоче бути у твоєму серці. Бог каже ти маєш бути в моїй любові! В моєму
помазання і в моїй присутності!!
-Надія допомагає в непростих сезонах нашого життя не втратити наше
благословення!
-Надія – дає можливість довіритись! Як би не було погано та важко –
надія каже довірся Богу! Є ПЕРЕМОГА!
-Надія – це шлях віри! Те, у що ти віриш у сезонах болів, дасть твоїй
надії жити!
Бог здатний використовувати зламаних людей, перетворюючи їх життєві історії, шрами, на прорив та перемогу!
Все що нам потрібно: дати місце Богові проникнути у наш простір і дозволити зробити в нас те, що Він хоче! Те що є краще для нас - знає і може дати тільки Господь.